O mnie

Niania VIP

Niania VIP

Pod tą nazwą kryje się bardzo ważna osoba, ważna dla dzieci jak i dla rodziców – to opiekun. Ten, kto zawsze stoi obok dziecka, by go wspierać i być przy nim w odkrywaniu, i poznawania świata.

W którymś momencie odkryłam swoją misję życiową – chcę dać światu szczęśliwe dzieci. Pragnę, by tak się stało i wierzę, że to się spełni  dzięki świadomej opiece. Moje działania mają wspierać rodziców i opiekunów, rozwijać ich potencjał oraz podnosić kompetencje. Stąd rośnie szansa, że dzieci będą miały przestrzeń na wzrastanie w pełnym poczuciu własnej wartości, otoczone troską i empatią. Wierzę, że każde dziecko ma możliwość na przeżycie szczęśliwego dzieciństwa, tylko potrzebuje świadomych przewodników, którzy rozumieją emocje oraz mogą ich doświadczać.

Przez prawie 10 lat pracowałam jako niania, lecz odkąd zostałam mamą i weszłam na rodzicielską ścieżkę otworzyło się przede mną nowe doświadczenie – prowadzenie własnej firmy. W tym miejscu pojawiła się przestrzeń na dzielenie się swoim doświadczeniem, zarówno z rodzicami, jak i z nianiami.

 

Zapraszam do kontaktu oraz współpracy!
Agnieszka Dolata